Duyurular

Facebook
Facebook & Instagram Sayfamızı beğenip güncel hareketleri takip edelim, fotoğraflarımızı paylaşalım. 
SONBAHAR,KIŞ DÖNEMİ
TESİSİMİZ 12 AY AÇIKTIR.
Gizli Cennet Adrasan'ın muhteşem kış manzarası karşınızda ,kapalı restorantımızda deniz kenarında balığınızı yemek, doğanın ve dalgaların keyif verici sesiyle kulaklarınızın pasını silmek sıcacık bir ortamda şarabınızı yudumlayarak sıcak sohbetlere dalmak için sizleri SİNEMİS 'e bekliyoruz.

backnext

Anket

Odalarımız


         Tertemiz,aile konforu düşünülerek hazırlanmış denize sıfır odalarımızda konaklayarak hem tatilin tadını çıkaracak hem de huzur bulacaksınız.Oda tiplerimiz Sahil odaları ,Teras odaları , Çakıl Odaları ve Sahin Odaları olmak üzere dörde ayrılır.Teras odalarımız tamamen deniz manzaralı ve balkonlu olup her birinde bir dbl yatak bulunmaktadır ve balayı çifteri için idealdir..Odalarımızda 24 saat sıcak su, klima, LCD TV ve servis hizmeti mümkündür

DENİZ MANZARALI TERAS ODALARIMIZ

 


                Teras odalarımızın tamamen deniz manzaralı ve kendine ait teras' ı olup her birinde bir dbl yatak bulunmaktadır ve balayı çifteri için idealdir..Odalarımızda 24 saat sıcak su, klima, LCD TV ve servis hizmeti mümkündür.

TERAS ODALARIMIZ

 

Teras odalarımız kısmi deniz manzaralı olup, kendine ait balkon vardır. Modern çizgilere sahiptir.Her birinde bir dbl yatak ve bir tek yatak bulunmaktadır.Odalarımızda 24 saat sıcak su , uydu yayını ve Lcd ekran TV , klima standarttır.

SAHIL ODALARIMIZ
 

 


                 Sahil odalarımızda çift kişilik ve tek kişilik birer adet yatak bulunmaktadır.Çocuklu aileler için idealdir.Sahil odalarımız denize sıfır noktasında restorantımız, cafemiz ve barımızın bulunduğu mekanda olup denize sadece birkaç adım mesafededir.24 saat sıcaksu, klima ve LCD TV mevcuttur.

                 Ayrıca wireless ile sınırsızca internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Share Adrasan / Olympos / Çavuşköy / Gizli Cennet / Denize Sıfır Tesisler